Marka Northtec powstała w 2006 roku w Czechowicach-Dziedzicach w województwie śląskim.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży, tworzymy rowery zbudowane z solidnych, sprawdzonych elementów, wyróżniające się atrakcyjną grafiką, ciekawym designem, niekwestionowaną jakością i co bardzo istotne rozsądnie skalkulowaną ceną.

Porównania osprzętu i wyposażenia w poszczególnych grupach cenowych zawsze wypadają na naszą korzyść a co za tym idzie na korzyść naszych klientów.

Dbamy o dobranie odpowiednich komponentów, aby rowery Northtec cieszyły się dużym zainteresowaniem użytkowników i służyły przez wiele lat.
Od 2016 roku udzielamy 5-letniej gwarancji na aluminiowe ramy naszych rowerów.

Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, dostosowując nasze rowery do ich potrzeb. Corocznie wprowadzamy nowe modele oraz modyfikujemy istniejące tak, żeby były atrakcyjne zarówno wizerunkowo, technicznie jak i cenowo.
Nasze rowery od roku 2009 testowane są intensywnie przez zawodników Northtec Bike Team.
Rzesze naszych zadowolonych klientów można spotkać nie tylko w Polsce ale również Czechach i Słowacji, Niemczech i na Litwie.

W naszej ofercie znajdują się rowery MTB na kołach o rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali, rowery crossowe, szosowe, trekkingowe i miejskie. Nie zapominamy również o młodszych adeptach kolarstwa. Mamy dla nich przygotowane rowerki na kołach 20 i 24 cale.